Мабільная версія
ДЗЯРЖОРГАНЫ

Апошнія навіны

"Віцебск" у сябе дома з мінімальным лікам адолеў мінскае "Дынама" ў першым матчы 1/2 фіналу Кубка Беларусі

Спорт 11.04.2019 | 13:00
У час матчу. Фота ФК "Дынама-Мінск"

11 красавіка, Мінск /Кар. БЕЛТА/. Футбалісты "Віцебска" з лікам 1:0 абыгралі мінскае "Дынама" ў дамашнім матчы 1/2 фіналу розыгрышу Кубка Беларусі, паведамляе карэспандэнт БЕЛТА.

Лёс сустрэчы вырашыў гол бразільскага легіянера віцябчан Вандэрсана, які вызначыўся на 36-й мінуце гульні.

У другім паядынку футбалісты "Іслачы" выйгравалі ў салігорскага "Шахцёра" пасля першага тайма 2:0, але не ўтрымалі перамогу, двойчы прапусціўшы пасля перапынку - 2:2.

Матчы ў адказ за выхад у фінал кубкавага розыгрышу адбудуцца 1 мая ў Мінску і Салігорску. Рашаючы паядынак за кубак краіны пройдзе 26 мая ў Віцебску.-0-